Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Le szeretném tenni a személy...

Le szeretném tenni a személy & vagyonőr tanfolyamot, lehet tudni mennyit keresek majd?

Figyelt kérdés

22F vagyok.Illetve mik a felelősségek, mikre kell figyelnem.

Hol éri meg elhelyezkedni.

Vasút, valami gyár, vagy kórházi biztonsági őr?

Hogyan kéne?

Van aki vállalkozásban csinálja.

Valaki tudna erről tájékoztatást adni?



dec. 6. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
5-600 között. Attól függ, hogy casútnál, vagy kórházban helyezkedsz majd el.
dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5-600 ezer forint egész hónapban a fizetés? Vagy 500-600 forint óránként? Mert nem mindegy
dec. 6. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Csak vicceltem . Kb a minimálbért kapod. Vagy sokat órázol.
dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég csekély akkor, 1000 forintos órabérhez is messze vagyok akkor. Hisz alatlagban 240 óra a minimum ahogy olvastam a 24 órás szolgálatnál. Így se időm, sem pénzem, max ha egy munkamániás barom vagyok és 24ből 24be ugrálok ezek szerint.
dec. 6. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondom hogy csak vicceltem. Fogalmam sincs. Az 5-600 át csak viccből írtam.
dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kb 1300-1500Ft az órabér
dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj az iskolás fossák magukból a vagyonőröket, telített nagyon a piac. 1000-1200 órabér az átlag, fizetett szabadnap nincs, ha nem mész dolgozni mert beteg vagy vagy más dolgod van örülj ha nem rúgnak ki. Sok helyen már aludni sem lehet 24-be, túlórázni kell állandóan úgyhogy nem sokat leszel otthon.
dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!