Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE marketing mesterképzés...

ELTE marketing mesterképzés felvételi vizsgájáról tudnátok valamit mondani?

Figyelt kérdés
Lesz egy írásbeli illetve egy szóbeli vizsga. Mikből készüljek fel a vizsgára?

dec. 7. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nemzetközi gazdálkodás és Vezszerv mester felvételin voltam tavaly, a szóbeli egy sima beszélgetés:


Miért az ELTE? Miért ez a szak? milyen motivációid vannak? miből írtad a szakdogád? milyen munkatapasztalatod van stb. erre szerintem mindenki max pontot kap.


Az írásbeli része pedig két részből áll (szerintem minden szakon ugyanaz), az elején volt egy felelet választós számolós rész, utána pedig ha jól emlékszem három esszé volt, amelyből kettőt kellett választanod és a megadott kérdéseket megválaszolni.


Készülni nem kell rá, az esszéket józan paraszti ésszel simán lehet értelmezni, számolás pedig valszám volt nagyrészt.

dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!