Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeptembertől környezetmérnöki...

Szeptembertől környezetmérnöki szakra szeretnék jelentkezni, ám ehhez ki kellene választanom miből emeltezzek 2O24.májusában?

Figyelt kérdés

Ami szóba jöhet nálam: matek, infó, fizika(de ez a legkevésbé). Viszont nem tudom, hogy informatika emelttel be lehet-e jutni?(vagy csak mondjuk emelt matekkal és közép infóval) Az egyetemeken nincs pontosan kiírva, és nem is vagyok benne biztos, hogy indul(pl.: BME-n 2O23-ban nem indult BA-n, csak mesterképzésen). 2O23-ban érettségiztem, így nem tudok pontos eligazítást kérni tanároktól sem, és az interneten nem találtam konkrét választ erre.


Előre is köszönöm mindenkinek az építő jellegű hozzászólásokat!


dec. 10. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bántásból ìrom, utólag visszagondolva jót tettek volna velem ha anno ezt leirja valaki: környezet, agrár, épìtő-épìtész, élelmiszer, vegyész meg hasonló mérnök szakokkal nehéz jól fizető melókat talalni. Környezet mérnökkent meg fokozottan ez a helyzet sajnos. Sztem vmi autoipari multinál egy sima technikus is többet keres.
dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Info, villamos, mechatronikai mèrnökökè a jelen ès a jövő
dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előző két komment csak a szokásos, az első ráadásul mindig ezt írja ki.

1. Nem BA, hanem Bsc, és indult a BME-n, de csak nappalin. Nem tudom, hogy mit néztél.

2. Az, hogy hova kell az emelt egyeteme válogatja. Hova mennél akkor? BME?

3. Nem érdeklehet mindenkit az info, villamos, meg mechatronikai mérnökség, az a helyet. A környezetmérnökök szerepe egyébként a jövőben nagyobb lesz, mint most.

febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legutóbbi kornyezetmernok akivel talalkoztam az építkezésen gipszkartonozott hogy jobban keressen.
febr. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!