Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemi szakra jelentk...

Melyik egyetemi szakra jelentkezzek?

Figyelt kérdés
Angolt és kínait tanulok. Inkább humán beállítottságú vagyok, de a matekkal sincs bajom. Gondoltam, hogy esetleg valamilyen gazdasági szakot kéne választanom, de aggódom a matek miatt. Középiskolában bár nem esik nehezemre, de a középiskolai elvárások nyilván nem összeegyeztethetőek az egyetemi elvárásokkal. Gazdasági szakokon kívül még gondoltam a nemzetközi tanulmányokra is, de arról meg sokan le akartak beszélni. Mit javasoltok, mit válasszak?

dec. 23. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó a gazdasági, ha a középiskolai matekot érted, akkor az egyetemit is le fogod tudni hozni a klasszikus business jellegű szakokon (kereskedelem és marketing, gazdálkodás és menedzsment, nemzetközi gazdálkodás, emberi erőforrások). Nemzetközi tanulmányok tök felesleges, annál bármelyik gazdasági jobb.
dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha magas szinten beszélsz majd kinaiul és angolul akkor ahhoz valami gazdasági kepzes nagyon jó lehet. Igaz, hogy első sorban úgyis a nyelvtudasod miatt vesznek majd fel, de minden egyéb tudás hasznos lesz mellé. Plane ha feljebb akarsz majd kerülni.
dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!