SZTE pontszámítás?

Figyelt kérdés

[link]

Elnézést kérek nem tudom belinkelni csak a pdf-et, így aki szeretne segíteni, keresse meg az intézményi pontokról szóló fájlt ezen a linken.


Szóval, ha nekem van egy közgazdasági technikumban ötödéven megszerzett pénzügy-számviteli ügyintéző szakképesítésem, (ami egy emelt szintű vizsgával egyenlő), akkor nekem mennyi az intézményi pontom a GTK-n? Csak mert emelt szintű vizsgához írja a 75 pontot, viszont matekból és történelemből nincsen emeltem, csak szakmából (mivel a szakmai végzettség emelettel egyenlő). De alább írja, hogy ami matekon és történelmen kívüli tárgy, arra 25 pont jár, akkor nekem annyi van?


Mert másik pontszámításos fájlban (nem itt, de ehhez az egyetemhez kapcsolódóan) láttam, hogy a felsőfokú szakképesítés (ami nekem van), 40 pontot ír, ebben a fájlban viszont erről nem ír semmit. Bocsánatot kérek, de már teljesen belezavarodtam, így aki jobban ért hozzá, legyen szíves segítsen.


dec. 29. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
25 pontot kapsz, ha nincs más emelted. Nyelvvizsgáért még kaphatsz, ha van.
dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!