Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulás:Arra lennék...

Tovább tanulás:Arra lennék kiváncsi,hogy Miskolcon a Földes Ferenc gimnáziumba mennyire nehéz bekerülni. Illetve kb mennyi ponttól vesznek fel. És tényleg nehéz bent maradni és tényleg egy versenyistáló?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi,hogy Miskolcon a Földes Ferenc gimnáziumba mennyire nehéz bekerülni. Illetve kb mennyi ponttól vesznek fel. És tényleg nehéz bent maradni és tényleg egy versenyistáló?

dec. 30. 00:34
 1/9 anonim válasza:

Szia!


Remélem még nem késő, azért megpróbálok segíteni. Pontos ponthatárt nem tudok sajnos mondani, mert viszonylag régen jártam a Földesbe, de tény, hogy már akkor is nehéz volt, úgy mint felvételizni, úgy bennmaradni is. Nagyban függ attól, hogy milyen tagozatra szeretnél jelentkezni. Biológia, matematika, esetleg kémia-fizika? Az viszont biztos, hogy bármi is legyen az, mindenképp érdemes - ha más nem, megpróbálni. (Különösen, ha tehetséged is van valamelyikhez, s nem hátrány, ha szereted is...) Versenyistállónak igen, valóban az, de csupa pozitív értelemben. Ez már akkor is az a gimi volt, ahol nem azt nézték, hogy miből vagy, hanem, hogy miből vagy tehetséges és ezt teljes mértékben igyekeztek kamatoztatni is a diákokkal. A gimi elvárása pedig teljesen szubjektív, valakinek sok, valakinek kevés, valakinek pedig pont jó - de lássuk be, ez nem pont az az intézmény, ahol szürkeállományú diákok tanulnak. Bennmaradásra visszatérve, ha szorgalmas vagy és teszed dolgot, a tanárok egy árva rossz szót nem fognak szólni, de talán ez így van a többi nívósabb gimnáziumban is. Kifejezetten jó véleményem van a biosz tagozatról, én is azon voltam, de áthallásból és szegről-végről érintettségből, a kémia-fizika, matematika sem lágytojás. :) Ügyesen!


Remélem tudtam segíteni!

Kíváncsi vagyok, hogy miként dönöttél. :)

jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyaon köszönöm:)én is bioszra szeretnék menni
jan. 5. 20:59
 3/9 anonim válasza:
Nagyon szívesen! Sok sikert, várunk! 😁
jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És magáról a bioszról tudnál mesélni?
jan. 5. 23:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

továbbtanulás

versenyistálló

+ vesszőhibák


Vegyél nyelvtan órákat, mert így nem fog menni a gimnázium.

jan. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Semmiképpen nem ajállom, hogy ezt az iskolát válaszd. Még ha fel is vesznek de jót akarsz magadnak akkor ne tedd!!! A tanárok nagyon nem kedvelik a gyerekeket és ezt ki is mutatják. Hidd el, ennél az iskolánál bármi jobb. Már az első egy hónapban rá fogsz jönni, hogy ez volt eddigi életed legnagyobb hibája.
márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
#6, Ezt meg mégis honnan veszed? Jézusom. 😂
márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#6, Ha azt az iskolát választottad volna, valszeg írni is megtanultál volna...
márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy sikerült?
márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!