Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi mellett/ után érdemes-e...

Orvosi mellett/ után érdemes-e msc egészségügyi mérnökit megcsinálni?

Figyelt kérdés
Jelenleg a pécsi orvosin tanulok és gondolkodtam, hogy a potecrossal megcsinálnám az egészségügyi mérnökit. Egyáltalán lenne értelme?(jobb ha az ember több mindenhez is ért) Viszont a matek nem az erősségem, mekkora hátrányból indulnék így?

jan. 1. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van értelme, ha van egy ötleted, leendő projektmunkád, amit szeretnél megcsinálni, mert a képzés lényegi része is az önálló munkáról szól. Szóval ha eleve szeretnél mondjuk PhD-t csinálni, de téged inkább a műszakis vonal érint inkább, és a doktori iskolában nem találsz megfelelőt magadnak.
jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs értelme, csak papíron leszel mérnök, közel se lesz olyan tudásod és gondolkodásmódod mint aki mérnök alapdiplomával megy oda. Ettől a képzéstől nem fogsz tudni önálló mérnöki munkát végezni csak akkor ha rengeteg munkát beleölsz magadtól a szabadidőben az oktatott anyagon felül.


És egy személyes tapasztalat: Az egyik választható programozós szakmai tárgyat felvettem és volt 2 orvos is a kurzuson. Szerintem eléggé szájbarágós volt, de nekik annyira nem jött be, mert leadták a tárgyat neptunban 2 hét után.

jan. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!