Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahhoz, hogy menedzser lehessek...

Ahhoz, hogy menedzser lehessek hova kell jelentkeznem lehetőleg Miskolcon?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és idén felvételiznem kell, menedzser akarok lenni, de Miskolcon nem találtam megfelelő iskolát, pedig csak a Miskolci szakközépek és gimik közül választhatok, úgy hogy segítségeteket kérném:

-Nem tudnátok valami iskolát ajánlani Miskolcon ahol vagy tanítanak "menedzserkedni" vagy ahonnan lehet éretségezni, hogy menedzser lehessek vagy bármi de SEGÍTSETEK!Köszönöm!


2010. okt. 22. 15:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy mit kell tennem, hogy menedzser lehessek?
2010. okt. 22. 15:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy menedzser mit csinál?
2010. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

komolyan kérdezed?

amúgy attól függ

2010. okt. 22. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok az első hozzászóló, de tényleg, mit csinál egy menedzser?

Amúgy menj gimibe, a legjobba, ha van lehetőséged.

Minden normális menedzsernek kell egy alapműveltség, mert ugye érteni is kell majd valamihez. Nem egy jó mérnökből lesz kiváló menedzser. ;-)

2010. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ez attól függ, hogy mondjuk kis vállalkozású menedzser vagy még van egy csomó nézd meg.

És tudnál ajánlani olyan gimnáziumot ami Miskolcon vagy annak környékén van?

2010. okt. 23. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Először végezz el egy gimnáziumot! Érettségizz le ha lehet emelt szinten angolból, számítástechnikából és történelemből a többi mehet akárhogy.

Matek emelt nagyon nehéz én nem ajánlom senkinek sem!


Menedzser szak az egyetemen van! Miskolci Egyetem Gazdálkodás és Menedzsment szak


Ha rám hallgatsz és munkát is akarsz végezni, akkor emberi erőforrás szakra mész, azzal sokkal jobban ellehet helyezkedni (HR manager másnéven)

alapvetően az lesz beírva a diplomádba hogy közgazdász.


Egyébként tessék a link:

[link]

2014. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!