Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tavaly szeptemberben indult...

Tavaly szeptemberben indult ez a szak Szombathelyen? Vagy az utóbbi években?

Figyelt kérdés
(Elte Savaria) Keleti nyelvek és kultúrák (kínai) szakirányra gondolok. Bölcsész alapszak, decemberben voltam nyílt napon, de ahogy láttam, rajtam kívül senki nem érdeklődött a szak iránt. Rajta volt a programon, de aztán nem lett róla semmilyen tájékoztató, így kénytelen voltam a sima törire beülni. A képzés meg van hirdetve, de indult az utóbbi években nappali tagozaton? Ha igen, hányan voltak általában egy évfolyamon? A válaszokat előre is köszönöm. Kicsit aggódok, hogy ebből Pest lesz, eddig 100%-ig úgy készültem, hogy Szombathelyre megyek, de most elbizonytalanított ez a nyílt nap.

jan. 3. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felvi.hu-n a korábbi statisztikáknál meg tudod nézni, hogy indult-e a korábbi években.
jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a Felvi statisztikák valóban nem írnak az elmúlt években elindult képzésekről.
jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez így gatya, utólag már bánom, hogy nem kérdeztem ott helyben rá konkrétan.
jan. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!