Nem szeretek tanulni, de csinálni nagy imádok, így is működni fog?

Figyelt kérdés

Egészségügyi OKJ-s képzésen vagyok, nagyon utálok tanulni, nincs az a motiváció, hogy üljek le és tanuljam meg.

De viszont a gyakorlati órákat nagyon imádom, mindig én vagyok az első, aki kipróbálja a különböző dolgokat, én mutatom be a csoportnak, ha a tanár megkér arra, hogy jöjjön ki valaki, és én általam mutatja be a folyamatot, stb.


Orvosi egyetemre szeretnék tovább tanulni, ez ugye nem indok arra, hogy nem nekem való az egészségügyi pálya, mert csinálni nagyon szeretem, de tanulni nem?



jan. 5. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Orvosi egyetem!! 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

Ha az OKJ-s tanulással is bajod van, akkor felejtsd el.

jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Pont az egészségügy az, ahol a tárgyi tudás is nagyon sokat számít, nem csak a gyakorlat. Én őszintén nem szívesen mennék olyan eü dolgozóhoz, akinek csak a gyakorlat megy, de mögötte nincs tudás.
jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát...ha nem szeretsz tanulni, az elég nagy problémát jelent egy orvosi egyetemen.
jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

"Orvosi egyetemre szeretnék tovább tanulni"


Úgy hogy egy OKJ képzésen gondot okoz a tanulás nagyon enyhén kifejezve magamat, neked semmi esélyed nincs.

jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott rólad egy ismerősöm. Éveken át orvosira akart menni, mindig úgy, hogy a középiskola következő évét majd megnyomja és akkor tuti befutó, mert őt ez nagyon érdekli. Középiskola után "direkt" (csak ide vették fel a jelöltek közül) elment pedikűrösnek, mindenkinek azt mondta, hogy csak azért, mert pénzt akar az orvosira gyűjteni. Elvégezte az OKJ-t, az egyetemi ponthatároknak a közelében sem volt, de továbbra is azt mondta, hogy orvos lesz, csak még most nem jelentkezik, mert ez vagy az. Öt hat éve valami gyárban dolgozik soron.
jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na jó, azért tanulni tanulok nyilván. 4,5 az átlagom.

Gimiben osztályelső voltam.

Csak olyan szinten nem tudok tanulni, hogy minden egyes "sogjnweoik" szót megtanuljak, mert lehetetlen. Ezt csak gyakorlással tudom megjegyezni.

OKJ-s képzésen azért vagyok, mert ki akartam próbálni, milyen eü-s pályán lenni, nem akartam rögtön belevágni, hogy elpazaroljam a féléveimet ezért.

Jövőre be is fogom adni a jelentkezésemet az ÁOK-ra. :)

jan. 7. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csak olyan szinten nem tudok tanulni, hogy minden egyes "sogjnweoik" szót megtanuljak, mert lehetetlen."


Tündérke, az orvosi kifejezések mindegyike ilyen, és baromira nem mindegy, hogy ezeket milyen sikerrel sajátítod el vagy különbözteted meg.

jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!