Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv. Romániában földúton egy...

Nandor kovacs kérdése:

Üdv. Romániában földúton egy olyan autóval mely nincs forgalomba beírva lehet e közlekedni? 16 éves vagyok és szeretnék kocsikázni egyrészt tanulni másrészt pedig ezt szeretem csinálni

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Duplán nem
2016. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nem, de azért olyan területen, amit jól ismersz, és tudod hogy nem szoktak arra járni rendőrök, néha lehet egyet kocsikázni.
2016. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Halottam egy olyat hogy itt Romániában 500m re a forgalmi úttól mezei úton simán lehet közlekedni

Ez lehetséges ?

2016. júl. 7. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez ugyanugy, mint mashol attol fugg, hogy az illeto ut minek van nyilvanitva. En jartam mar olyan folduton vagy kovesuton, ami kozutnak (drum public) szamit, amin nem kozlekedhetsz jogositvany nelkul olyan autoval, amely nincs forgalomba irva. Maganteruleteken atvezeto foldutakon viszont mar elmeletileg kocsikazhatsz a megadott korulmenyek kozott is.
2016. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha esetleg elkpnának mire számíthatok ?
2016. júl. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!