Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes manapsá...

Milyen szakmát érdemes manapság tanulni?

Figyelt kérdés

IT-hez nem értek, az embereket nem szeretem, és inkább vagyok otthon, mint egy irodában összezárva a többiekkel.


Ilyen digitális nomád életet akarok, HO munkát.



jan. 6. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

"Ilyen digitális nomád életet akarok, HO munkát."


Aha... IT kizárva mivel nem értesz hozzá. Tartalomgyártás / call center kizárva mivel az embereket nem szereted ott pedig folyton velük kell kommunikálni.


Sok sikert, hogy megtaláld álmaid munkáját ilyen paraméterek mellett, de van egy olyan érzésem, hogy ennek gyári betanított munka lesz a vége!

jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen bunkó emberek miatt nem szeretem az embereket, mint te. Javaslom, hogy a haszontalan kommentjeidet tarsd meg magadnak. Válaszolni nem tudtál, de azért viszketett odalent, hogy muszáj hozzászólni a kérdésemhez.
jan. 6. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre pont az IT a legidálisabb. Mérnök vagyok de még ezen a területen is fehér holló a home office, infosokat leszámitva. Talán valami könyvelést vagy hasonlót tudok elképzelni home officra.
jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
A home office munkavégzéshez magas szintű szaktudás szükséges. Sok hozzád hasonló semmihez nem értő primitív véglény akar otthonról dolgozni de ha nem értesz semmihez akkor semmi értéket nem tudsz egy cégnek teremteni tehát a kutya sem fog alkalmazni. Mondanám hogy legyél kutató de te esetleg a földre esett hasábburgonya darabot fogod kutatni a mekiben hogy ne lepjék el a hangyák a helyet.
jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"semmihez nem értő primitív véglény" Nos ez egy szép jellemzés saját magadra, fontos az önértékelés. ;)
jan. 6. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!