Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan jöjjek rá, hogy mit...

Hogyan jöjjek rá, hogy mit szeretnék továbbtanulni, dolgozni?

Figyelt kérdés

Nagyon közel a február és még ott sem tartok, hogy tudjam, milyen irányban szeretnék továbbtanulni. Mivel nincs álommunkám, ezért abból próbálok kiindulni, hogy mi érdekel engem, milyen hobbikat szedtem össze az évek alatt.


A két tantárgy, ami mindennél jobban érdekel a történelem és a földrajz. Történelemmel iskolán kívül is próbálok foglalkozni, amennyiben az időm engedi. Lassan két éve családfát kutatok. Wikipédia oldalakat írok (ezekhez szakirodalmat gyűjtök). De érdekel a magyar töri minden része, és a régészet is. Sajnos ezekből megélni nem lehet, inkább hobbinak tartanám meg.

A földrajzban a regionális földrajz, a gazdasági integrációk és politikai szövetségek valamint a természetföldrajz érdekel.


Egyedül szeretnék dolgozni, mert akkor vagyok a leghatékonyabb.

Szeretek elmélyülten, hosszan egy témával foglalkozni, kutatni. Az sem zavar, ha hosszasan kell monoton munkát végeznem. Dolgoztam már különböző cégeknél adatfelvivőként. Jelenleg zenék és podcastek feliratozásával keresek pénzt.


(Kicsiként magándetektív akartam lenni. Ez még most is érdekel. Tisztában vagyok vele, hogy mennyivel másabb és unalamasabb, mint a filmekben, de mégis csak van benne valami báj. Mindig előjön ez a gondolat miközben 6-od fokú unokatestvérek Facebook posztjai alapján rakom össze a családfájukat)



jan. 8. 00:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyilván az utolsó részt kicsit viccelve írtam. Senki ne gondolja, hogy azt hiszem egy magánnyomozónak ebből áll a munkája.
jan. 8. 00:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Régészet esetleg?
jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Careerexplorer tesztet, meg más pályaválasztási tesztet töltsd ki, hátha ad valami jó ötletet
jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!