Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építőművészet felvételi?

Építőművészet felvételi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az idén érettségizek, felvételi előtt állok. Szeretnék belső építész lenni és most jobban utánajártam. Nem nézik az érettségit. Valaki aki ezt tanulta tudna nekem mesélni mégis hogy folyik a felvételi és hogy lehetek esélyes a bekerülésre? Illetve milyen maga a felvételi feladat. Esetleg hasonló karok is érdekelnének és tapasztalatok. Felvin nem nagyon találok semmit, pontok sincsenek kiírva. Köszi a segítséget!

jan. 9. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedved de azért jó ha erről időben tudsz: még az epìtészmernöki sem egy agyonfizetett szakma , a belső épìtész, epìtőművesz meg hasonlóak meg még kevésbé azok. Ebben dolgozom , látom.
jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia én is erre szeretnék tovább tanulni, de még nem most érettségizek, pontosan még én sem tudom hogy mit kérnek, viszont vannak rajz felvételi felkészítők azt hiszem a mome-snak pre-mome néven ahhol azok készítenek fel akikkel majd zajlik a felvételi.

Remélem tudtam segíteni.

Esetleg ha nyíltnapokra elmész még itt tudsz tájékozódni.

jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!