Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BioKem Online kémia emelt...

BioKem Online kémia emelt tanfolyam vélemény?

Figyelt kérdés
Aki megcsinálta és emelt kémiát írt, milyen tapasztalatai vannak? Valóban elég tudást ad mind az elmélethez, mind a számoláshoz? Érdemes mellette más tankönyvből is készülni? Nagyon jól hangzik ez a sikergarancia lehetőség (ha nincs meg 85%-ra az érettségi, akkor ha bizonyos feltételeket teljesítettem visszafizetik a tanfolyam árát), de nem tudom, hogy tényleg elég-e a tananyag, amit átadnak.

jan. 11. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én már jó pár (kb 5-6) éve próbálkoztam vele, lehet azóta sokat változott, de nekem akkor nagyon nem jött be. Szerintem ez inkább azoknak jó akiknek van egy biztos alaptudásuk és inkább csak elmélyíteni szeretnék az ismereteiket. Nekem legalábbis nem jöttek át az alap összefüggések és így persze nem értettem meg a bonyolultabb dolgokat sem.

A garancia tényleg jól hangzik, de én pl gimi mellett nem tudtam határidőre teljesíteni a feladatokat, nagyon feszes volt a tempó (és az se segített, hogy többször meg kellett néznem egy videót mire nagyjából felfogtam, hogy mi van), így persze nem is kaptam vissza a pénzt mikor 60% alatt lett az érettségim.. (Ezután pár évig el is ment a kedvem a kémiától, de szerencsére egy másik tanfolyamon részletesen elmagyaráztak mindent az alapoktól és így végül engem is sikeresen felvettek az áhított egyetemre.)

De mondom, ez elég régi tapasztalat (szerintem még az első tanfolyamok egyikén vehettem részt), nem tudom most mi a helyzet, biztos fejlődött azóta.

jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!