Kell különtanár?

Figyelt kérdés
Ha orvosira szeretnék menni, kell, vagy érdemes bioszból vagy kémiából különtanárt fogadni? Mindkettő megy, ötös az átlagom belőlük. Könnyebb esetleg bekerülni az egyetemre, ha van, aki külön még felkészít rá?

jan. 11. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Emelt biosz és kémia megy alsó hangon 90%-ra?
jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem írsz egy emelt érettségit sem próbának, addig nem lehet válaszolni a kérdésre. Ezekből pl én is ötös voltam fakton, mégis ahogy írtam egyet próbának elsőnek kb 30-40%-okat írtam (amit mind tudjuk édeskevés)
jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy egy gyenge középiskolában vagy ötös, vagy egy biosz-kémia tagozatos erős gimiben, ahol tényleg az emeltre készítenek fel. Még ez utóbbi sem feltétlenül jelenti azt, hogy az emelt érettségi is menni fog, de legalább jó kiindulási alapnak.
jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!