Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 27 éves nő vagyok, 160cm és...

27 éves nő vagyok, 160cm és 46 kg, érettségim van és 2 kisgyermekem, lenne esélyem rendőrnek tanulni, lenni, vagy valamilyen pozícióban elhelyezkedni börtönben, rendőrségen?

Figyelt kérdés

jan. 12. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha van küzdősportos múltad, akkor szerintem nem probléma.
jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hiány van, hogy kb. bárkit felvesznek. Szóval simán.
jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És vajon az, hogy voltam depressziós és pánikbeteg az sem kizáró ok most?
jan. 12. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
#3: még egy kicsit kerekíted a történetet?
jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van pszichológiai teszt, ezen át kell menned. Ha jó, jó, ha nem, nem.

Alapvetően bocs, hogy ezt mondom, de az alkatod nem éppen ideális erre a munkára, de nem kizáró ok.

Arra is készülj fel, hogy semmilyen szinten nem fog érdekelni senkit, hogy neked gyerekeid vannak, ugyanúgy el kell végezned a képzést, be kell járnod és a későbbiekben is be lehetsz osztva bármikorra, hétvégére, ünnepnapra, éjszakára is.

jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező csak egy unatkozó troll. Persze az lehet, hogy vannak pszichés problémái.
jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vékonynak érzed magad akkor egy kis edzotermi edzés illetve picit több kaja csodákra kepes , bármelyik nemnél. En edzés nélkül ehettem bármennyit, nem hiztam. De úgy valahogy megindult a sulynovekedes. Ha ez zavar próbáld ki.
jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thunderfairy ***** válasza:
39%
Ez inkább férfi szakma. Főleg a börtönőr.
jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Volt hasonló hölgy a suliban igen. A 10 hónapos képzés tökéletes lenne neked. Felvételi se vészes. Amúgy még iskolaőrnek szoktak menni hasonló élethelyzettel vagy fegyveres biztonsági őrnek.
jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!