Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Butaság lenne a buszos jogsi...

Butaság lenne a buszos jogsi megszerzése?

Figyelt kérdés
Érettségim van csak, gondolkoztam a továbbtanuláson, de nem hiszem, hogy meg tudnám ugorni azt a bizonyos lécet, noha a műszaki irányok még érdekelnének is, amik járművekkel kapcsolatosak. Nem voltam jó tanuló. Mivel imádok vezetni, gyermekkoromban is rajongtam a buszokért, ahogy ma is, arra gondoltam, hogy belevágnék. De sokan mondják, hogy ez önmagában nem életképes dolog, kevesebbet ér egy szakmánál, diplománál. De egyszerűen csak az autóvezetésben vagyok jó, semmi másban.
jan. 14. 16:05
 1/5 anonim válasza:
100%
Már maga a jogosítvány egy szakma, hiszen szállításra - utast vagy árut - mindig lesz szükség külföldön és belföldön egyaránt.
jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosítsd be magad az összes nagy kategóriás jogosítvánnyal, így bármikor elhelyezkedhetsz, ha éppen nincs szükség buszsofőrre. Egyébként autószerelői szakmán nem gondolkodtál? Tanulás mellett simán csinálhatnád a jogsit is. Ja, én még annyit tennék hozzá, hogy nem ér kevesebbet egy szakmánál, ne alacsonyítsd le magad mások véleménye miatt.
jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Butaság lenne, ha nem szereznéd meg!


Hiány van és lesz buszvezetőkből és ha még nyelvet is tanulsz, külföldön pl. Ausztriában is dolgozhatsz.

jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak én attól tartok, hogy eljön nemsokára az önvezető autók kora, s az lehet, hogy néhány év. 27 éves vagyok amúgy.
jan. 14. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Néhány év.... Inkább évtizedek kérdése, és nem is technikai oldalról nézve, hanem gondolj bele vajon melyik gyártó vállalná a felelősséget a balesetek után?

Na ugye. Most ha baleset van akkor az ember a felelős, ha meg önvezető autók lennének akkor az autógyártók nagy gondban lennének, hogy minden balesetért felelősségre lehetne őket vonni.

jan. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!