Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valki tud egy jó oldalt ahol...

Valki tud egy jó oldalt ahol töri tételek vannak kidolgozva?

Figyelt kérdés
Nem nem vagyok lusta megcsinálni csak nem tudom mennyit és hogyan kéne felépíten a tételeket.
jan. 16. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy más iskolákban hogy van, nem mérvadó, lehet, nálatok más a helyzet. Arról nem is beszélve, hogy látod valakinek a kidolgozott tételeit, de lehet, vannak olyan területek, amiket jobban leírt, mert azokat nem annyira tudja, meg vannak, amiket szellősen, mert az megvan neki. Honnan tudod, hogy te pont a szerzővel azonos alapokkal rendelkezel?
jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy mást adnak le a tanárok de az érettségin mindenkinek ugyanazt kell elmondania nem számit mit tanítottak. Van tételes füzetem csak szívesen elolvastam volna más tételeit is ha esetleg abban vannak plusz információk.
jan. 16. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán - de ez sem biztos...

Viszont az egyén tételkidolgozási szabadsága mindig fennáll...

Nyilván ami fekszik neki, nem fogja olyan mélyen leírni, vagy lehet, hogy épp ezért megy bele a részleteibe, mert arra fektetné a hangsúlyt, amit jobban tud...

Az bizonyos, hogy a másik tétele torzíthat, így max főbb fejezeti címek szintjén lehet irányaó.

jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!