Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik jelenleg olyan szak...

Létezik jelenleg olyan szak LEVELEZŐN, ahol lehet franciául tanulni?

Figyelt kérdés

Nem osztatlan tanárképzésre gondoltam, és nem is az újlatin nyelvek és kultúrák szak francia szakirányára.

Van pár szak levelezőn, aminek része a nyelvoktatás is, például a nemzetközi tanulmányok, az emberi erőforrások, stb.

Az egyetemek honlapján szinte sosem látni, milyen nyelveket oktatnak levelezőn és a levelezős tantervben sem. De jellemzően angolt és/vagy németet.

Amellett, hogy kapcsolatba lépek közvetlenül az egyetemekkel, gondoltam, kiírom ide a kérdést, hátha valaki tud ilyenről.

Levelező és esti képzés érdekel, nappali nem.

Köszönöm a válaszokat.



jan. 16. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos levelezősként ezek szerintem felejtősek, bár függ attól, hogy milyen napra esik (Engem ami érdekelt volna minden hétfőn 5 kor kezdődött én meg 6ig dolgozom)


Legtöbb amit tehetsz, hogy keresel egy nyelvtanfolyamot/iskolát

jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ, ma egész nap nyomoztam, eddig még nem találtam ilyen képzést. Azt megkérdezhetem, hogy téged melyik szak érdekelt (volna)?
jan. 16. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
NKE/antk-ra jártam, ott volt mint szabadon választható tárgy. Szerintem így bármelyik egyetemen van, csak az a kérdés, hogy levelezősre gondolnak-e :D
jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én olyan levelező képzést keresek, ahol a francia a tanterv része, szóval nem kell pl. nappalira bejárnom és felvennem, mint szabadon választható tárgyat. Viszont most kaptam választ a Károlitól. Elvileg ott lehet franciát is tanulni nemzetközi tanulmányok szakon, levelezőn.
jan. 17. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!