Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek fog változni a...

Szerintetek fog változni a felvételi ponthatár?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, bekerültem egy egyetemre, de úgy érzem rosszul döntöttem és váltanék.

Tavaly elég jó eredményt értem el, viszont az idei pontszámítással siralmasan kevés jön ki.

Szerintetek kevesebb lesz a ponthatár? Mit gondoltok erről?



jan. 17. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szakfüggő.
jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván szakfüggő is, de én arra tippelnék, hogy valamennyit azèrt csökkenni fognak, de nem ebből indulok ki és drasztikus csökkenésre sem számítok. Én is szakot váltok.

Korábban ahova jártam, oda a korábbi években mindig ilyen 380-390 között voltak a ponthatárok, nekem oda 426 pontom volt, tehát tudtam, hogy bent leszek, de nagyon meglepett, amikor 305 pont lett végül a ponthatár. (ez egy kisebb bölcsész szak volt)

jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!