Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Töri emeltre készülők! Ti...

Töri emeltre készülők! Ti hogy/miből tanultok szóbelire és írásbelire? Van valami bevált módszeretek?

Figyelt kérdés

Hány % a cél?

(Akik idén érettségiznek)



jan. 19. 18:04
 1/1 anonim válasza:

Én töri középre készülök, leginkább videókból. Úgy csináltam, hogy megnéztem a középszintű töri érettségi követelményeit, kijegyzeteltem az összes témakört és mindegyik korra csináltam belőlük egy lejátszási listát a YouTube-on. Például a Rákosi korszak a Hidegháború korából. Minden témához összegyűjtöttem egy tanárok által elregélt releváns lejátszási listát amiben megtalálható a követelmények szerinti összes elvárás témája. Nekem olyan 60-80% közötti a cél.

Érdemes a lényeget kiszedni, esetleg nem szó szerint megtanulni mindent, hanem csak a lényeget illetve a történeti részét. Fontos még az eddigi töri érettségi feladatok megoldása is töménytelen mennyiségben!

febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!