Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan, hol tanulhatnék fizikát?

Hogyan, hol tanulhatnék fizikát?

Figyelt kérdés
Általánosban sajnos nem foglalkoztam annyira a fizikával pedig nem voltam rossz belőle, most 9.-ben pedig rájöttem hogy ez az ami érdekel. Le vagyok maradva, elfelejtettem sok mindent és idén még nincs is fizika órám. Hogyan tudnék tanulni magamtól, esetleg az internet segítségével? Szeretném jobban átlàtni az egészet, a való életben látni hogy mi hogy miért, milyen törvény szerint történik…

jan. 21. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Youtube-on vannak jó csatornák, ha tudsz angolul. Most csak a Khan Academy jut eszembe, de sok van. + A középiskolás tankönyv. Ha valamit nem értesz belőle, vagy kérdésed van, akár nekem is írhatsz. Sajnos nem vagyok tanár, de szeretem a fizikát. :)
jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Elsősorban az is jó lehet, ha ezeken a videókon végigmegyek, nem?

jan. 22. 00:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahol el kell kezdeni. Ha érthető, akkor jó kezdésnek.
jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a magántanárt javaslom.
jan. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is magántanárt javasolnék. Megéri, hidd el.
jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg is buktál belőle, hogy 16 évesen még csak 9.-be jársz?
jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 évet óvodába kellett maradnom, valóban az egyik legidősebb vagyok az osztályban, mindenki más 15. Nem tudom ez miért lep meg mindenkit
jan. 23. 15:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!