Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségeim, illetve...

Milyen lehetőségeim, illetve tudni valókat kell figyelembe vennem, ha egy kurzusból megbuktam végzősként, s amiatt egy félévet kell halasztanom?

Figyelt kérdés
Tudok arról, hogy a legutóbbi 2 aktív félév kreditátlagának el kell érnie a minimum 18 kreditet, és, hogy államvizsgára is csak egy szemeszterrel később lesz lehetőségem.

jan. 23. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lehetőségekre gondolsz? Ha csak egy tárgyad maradt, a maradék időben simán el tudsz menni dolgozni, akár a szakodba vágó gyakornoki helyre is, aztán záróvizsga után sokkal jobb helyzetben leszel a többiekhez képest, mert lesz plusz gyakorlatod.
jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es válaszoló, köszönöm a gyors válaszodat és igen, tervben van az alatta bevállalt munka, de mivel bölcsészeti szakot tanulok (Anglisztika), így nagyon limitálva vannak a lehetőségeim szakomon belül. Arra lennék még kíváncsi, hogy ebben az esetben kell-e plusz kredit miatt felvenni még kurzusokat, hogy meg legyen a minimum átlagolt 18 kredit, ha az elkövetkezendő tavaszi félévre 31 kreditet (ami csak a kötelező kurzusokból tevődik össze) sikerül szereznem?
jan. 23. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A minimumkredit azért kell, hogy ne soroljanak át önköltségesre. Ha viszont végzel, akkor már hova sorolnának át?
jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sosem értem azokat, akik annyit sem tudnak végig gondolni, hogy, ha már csak 1 félév lesz hátra, miért és hová sorolnák át őket. Igen, anglisztikával alig van lehetőség, ez viszont igaz.
jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!