Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezős hallgatóként lehet...

Levelezős hallgatóként lehet TDK-zni?

Figyelt kérdés
Csak azért vagyok levelezős, mert nem kapnék kollégiumot, albérletre pedig nincs pénz. Annyiban jobb is, hogy mivel nem kell sokszor bejárnom, így sokkal jobban tudom magamnak beosztani az időmet és elég sokat tudok tanulni a kötelezőkön kívül is. Szomorú lennék, ha nem lenne lehetőségem TDK-zni, mert mindig álmom volt.

jan. 23. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ja.
jan. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen tudsz TDK-t írni. Akár nappali/levelező tagozaton, szakirányú továbbképzésen levelezősként is illetve mesterszakon is lehetséges mindkét esetben.
jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

2-es vagyok


Meg kell kérdezni mi van a TDK szerződésben megfogalmazva. HSZO, HÖK aki ezzel foglalkozik biztosan tud neked segíteni.

jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Lányom levelezővel lett dobogós, szóval igen. :)
jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
1. vagyok. Nem tudom, hogy ki és miért pontozott le, de semmi gond! Én is lepontoztam mindenkit.
jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi az a TDK?

Régen egy jó videókazetta gyártó volt...

Én sajna nem tudom:D

jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
TDK: Tudományos Diákköri Konferencia
jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem veszett ügy! :)
jan. 24. 13:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. Nem tudtam mi az :)
jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!