Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudok beszèdhibásan...

Mit tudok beszèdhibásan tanulni? Ami nem ciki. Gyerekekhez ertek, de így senki nem venne komolyan.

Figyelt kérdés
Kozepkoru vagyok. Nyilván gyógypedagógiára így nem mehetek, pedig pár szakember mondta jók az intuícióim. Ez már sajnos csak álom. Hol vennènek komolyan "pöszèn". Ez egy átok nekem, sosem fogok tudni kiteljesedni.
jan. 25. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elöször keress logopédust, utána semmi akadálya
jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

konduktor? gyogytornasz?

halalra keresned magad

hidd el a jarni nem tudo gyerek szuloje pöszén is benned latna a megvaltot

jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gyerek biztosan, de a szuloje tuti nem. Hiaba nem vagyok hulye, hiába nagy a szokincsem sajnos emiatt sokan lenèztek.
jan. 25. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A pöszeség csak egy rossz beidegződés. Logopédus tud rajta segíteni.
jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad, mi akadályoz meg abban, hogy egy logopédussal megszüntesd a beszédhibádat?
jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyszer elmondta egy logopèdus mi a baj, nem tudom a nyelvem úgy rakni ahogy kell. Biztosan javulna, de rettenetesen hosszú idő. En pedig magamról lemondtam emiatt. Mostmár bánom
jan. 26. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A pöszeség felnőttkorban is javítható. A logopédus segít, hogyan rakjad a nyelvedet, te pedig elvégzed a gyakorlatokat, a végén pedig helyesen fogsz beszélni.
jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy idö kell hozzá, habár a logopédus nem EGYSZER elmodnja, hanem rendszeresn segít, ha gyakorolod, amit mutat.

Ha nem akarsz semmit csinálni, akkor nem lesz belöle semmi eredmény sem.

jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!