Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Debreceni egyetemen nappali...

A Debreceni egyetemen nappali tagozatosként milyen ösztöndíjat van lehetősége egy 26 éves diáknak kapni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy vannak különböző féle ösztöndíj lehetőségek, azonban azzal nem igazán vagyok tisztában, hogy 26 évesként jogosult-e az ember a nappali tagozatos alap egyetemi szakon az ösztöndíjra, illetve milyen összegről beszélünk? Hátrányos helyzetűnek kell lennie az embernek ahhoz, hogy ösztöndíjat kapjon? Vagy bizonyos tanulási követelmények kielégítése árán (Jó jegyek, jelenlét) lehet megkapni bizonyos összeget? Valaki felvilágosítana erről aki tapasztalta?

jan. 25. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A tanulmányi ösztöndíj nem kötött életkorhoz, hanem teljesítményhez. Az ösztöndíj összEge félévente eltérő, több tényező befolyásolja. Mindenféle ösztödíjról az egyetem szabályzatából lehet tájékozódni.
jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!