Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van akkor ha konkrétan...

Mi van akkor ha konkrétan semmi nem érdekel az életben?

Figyelt kérdés
Épp egyetem előtt állok! Kitűnő vagyok, nem vagyok hülye! De sajnos konkrétan semmilyen egyetemi irányzata nem vonz! Nem tudok olyat elképzelni, amit én egy életen át végezni tudnék! Mit ajánlotok? Kérlek a bántó válaszokat hanyagoljuk!

jan. 29. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Van kedvenc tárgyad?
jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Járj állásbörzékre, nyílt napokra, menje el karriertanácsadásra stb. Egyeremre bármikor mehetsz, ha nem tudod mi legyél, hagyj ki egy évet, addig dolgozz, találd ki mit akarsz, tanulj nyelveket stb.


Ja és nézz végig minden egyetemi szakleírást, meglepődnél mik vannak és milyenek.

jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nézd meg, hogy a mesterszakok közül tetszik e valami…
jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos jártam nyílt napokon és számos egyetemi szakleírást végigolvastam, de nem fogott meg egy sem! Kedvenc tantárgyam nincs! Humánosnak mondanám magam inkább, de az sem hat meg! A rajzolás festés elég jól megy, de kétlem hogy meg tudnék élni belőle!
jan. 29. 11:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a második munkahelyemen, miután véletlenül áthelyeztek egy másik osztályra, jöttem rá, hogy EZ AZ! amit szívesen csinálok. se a gimiben se a főiskolán nem volt normális munkatapasztalatom, hogy kipróbálhassam, mi tetszene, mi nem. Te is majd rájössz menet közben.
jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kreatív jól kereső pl a webdesigner de az Bem egyetemi képzés
jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos az informatikával hadilábon állok!
jan. 29. 13:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynék ki 1 évet
jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, hátha kirajzolódik valami, de sajnos a jelenleg sem létező önbizalmamnak nem tenne jót az, hogy minden elvárás mellett amit az erdemjegyeimmel felállítottam magamnak, nem tudnám megütni azt a szintet amire engem használnak mintapékdának!
jan. 29. 13:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt tenni jót neked, ha kihagynál 1 évet…sok jó jótékony hatása van annak…a barátom ugyan ez volt…kitűnő tanuló egy vidéki gimiben és emiatt a tanárok kihasználták és az összes versenyre elvitték, ami csak létezett…kémia, matematika, magyar, történelem….anyukája úgy vitte az ebédet a suliba neki mindig….kiégett teljesen és nem jár egyetemre ott hagyta…és folyamat változik a véleménye…legyen egyetem vagy sem…tudja, hogy milyen okos és egyetemen lenne a helye…de magával az oktatással és az egész “intézményesített rabszolgatartással” van a baja…ami érthető…de nem tudom és nem is akarom megértetni vele, hogy ezt mindenki tudja, és nincs kibúvó…mert az egész társadalmi rendszerünk így épült fel és ezt nem lehet csak úgy megváltoztatni…Nem szeretném, hogy odáig juss, hogy kiégj és elfáradj …1 év pihenés kell neked…Addig olvass és tanulj nyelveket esetlegesen.
jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!