Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Véleményeznétek kérnék a THE...

Alexgold kérdése:

Véleményeznétek kérnék a THE BRIGHT ACADEMY tanfolyamait? Konkrétan a kreatív írás érdekel és alig találok értékelést.

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a vegán főzőtanfolyamot és az online marketing tanfolyamot is náluk végeztem. Nagyon kedvesek és sokkal egyszerűbb online tanulni. Még angolul is kaptam certifikatot. Szerintem jók!
2021. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 toma.krisztina válasza:
100%

10/10


Én nagyon meg vagyok elégedve a TBA tanfolyamaival. Tavaly a Coach képzést végeztem el náluk, karácsonyra megleptem magam a Táplálkozási tanácsadóval is, ez még folyamatban van, de ezek alapján szívből ajánlom. :)


Az oktató anyag és a videók is nagyon élvezetesek voltak, az oktató végtelenül kedves személyiség és szakmailag is nagyon felkészült, korábban sose szerettem tanulni, de így online, valamint a saját szabadidőm szerint ez teljesen más, nem is gondoltam volna. :D


Pár évvel ezelőtt elvégeztem egy webdesign kurzust egy másik iskolánál, ahol email-ben kaptam hetente a tananyagot, és ha nem volt időm vele foglalkozni akkor iszonyatosan elúsztam és azóta nem is nagyon volt kedvem ilyenekbe belevágni... Náluk ez tetszett még nagyon, hogy nem email-ben jöttek a leckék, hanem ahogy kifizettem, megkaptam a teljes anyaghoz a hozzáférést és akkor tanultam amikor időm volt rá, ez óriási előny volt számomra a 2 pici gyerek mellett.

2021. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szdm96 válasza:

Szia!


Esetleg elvégezted? Ha igen, írj már véleményt, mert engem is érdekelne. :-)


Köszi előre is!

2021. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!


Én a múlt hónapban végeztem el, mert content gyártással és cikk írásokkal kezdtem el foglalkozni és azt tapasztaltam, hogy azóta sokkal struktúráltabban, valamint gyorsabban tudom megírni a blogbejegyzéseket. Ad egy kis betekintést a szabadúszói létbe is, szóval ha érdekel ez a vonal, akkor mindenképp ajánlom! :)

2021. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GabriellaSP válasza:
Habár már régi a kérdés, én is leírom a tapasztalatomat. Megvettük ezt a tanfolyamot. Nem végeztem el, mert nagyom untatott az eleje, a teszteket ugy is meg tudtam csinalni, hogy nem olvastam el a hosszadalmas szövegeket. Sok utalás van könyvekre, de nem somat olvastam közülük, mert nagyrészt fantasyról van szó, ami nem érdekel. Eddig nem voltak képek se videó, így nagyon könnyü elunni. Persze neki fogok ugrani ujra, hosszú még a tél
dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!