Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol a "legjobb" a jogász...

Hol a "legjobb" a jogász levelző képzés?

Figyelt kérdés

Hogy, hol a legjobb az egészen relatív viszont én ezeket a szempontokat venném figyelembe.

Engem főleg az oktatás érdekel, nem maga az egyetem és az sem, hogy hol helyezkedik el. Ahol sokat feleslegesen szívatnak azt kerülném, mert nem ettől lesz jó valaki a munkájában viszont ép idegrendszerrel veheti át a diplomáját. Van már egy diplomám (nemztközi tanulmányok), viszont mindig is érdekelt a jog, így úgy döntöttem, hogy mint időben pénzben és energiában ezt megengethetem magamnak, hogy belevágjak.


Szavazást indítok azokról az egyetemekről, amiket meg szeretnék jelölni, viszont szívesen várok bármiféle meglátást a komment szekcióban.



jan. 31. 14:44
A kérdező szavazást indított:
Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE)
Károli Gáspár Református Egyetem (KRE)
Szegedi Tudományegyetem (SZTE)
Széchenyi István Egyetem (SZE)
Pécsi Tudományegyetem (PTE)
15 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!