Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek az SZFE színművész...

Szerintetek az SZFE színművész szakja mellett lehet sportot versenyszerűen űzni? Emellett az órarendre is kiváncsi lennék, hogy hány óra van átlagosan egy nap, és meddig tart stb.

Figyelt kérdés

febr. 3. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Ha az SZFE -re jelentkezel, akkor hivatást választasz, melynek mindent alárendelsz.


Első, másod, harmadsorban is a pályára képzed magad szellemileg, műveltségben , szakmailag, testileg.


A tanórák után felkészülsz, gyakorolsz, tanulsz. Úszol, lovagolsz, énekórákat veszel, stb.


Természetesen sportolsz, kondizol, stb.


De a versenysport kizárt. Vagy-vagy.

febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Mindkettő egész embert kíván: vagy-vagy.
febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetem mellett lehet versenyszerűen sportolni, sokan munka/család mellett is versenyszerűen sportolnak(arra van időnk amira akarjuk, csak ügyesen kell logisztikázni), van olyan ismerősöm aki orvosi mellett is meg tudta oldani. Persze függ, hogy milyen szinten. Nyílván egy 8 órás meló mellett nem lehetsz profi focista mondjuk egy fradinál, de megye 1-nél már megoldható. Én is versenysportoltam egyetem alatt(kosárlabda NB1/B) és elég nehéz szakon végeztem(BME villamosmérnök),
febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!