Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mesterképzés esetén, ha már...

Mesterképzés esetén, ha már önköltséges leszek, akkor "nevesebb" magyar egyetemre jelentkezzek vagy nem ez számít?

Figyelt kérdés

Mesterképzésre akarok majd menni, azonban az nekem már önköltséges lesz, mert elfogytak az államilag támogatott féléveim.

Marketing mesterre akarok menni, azonban a BGE-n is egy félév közel fél millió forint.

Kérdés, hogy megér-e ennyi pénzt egy nevesebb egyetemen szerzett mesterképzés vagy elég közel sem ennyire híres egyetemet választani?

Természetesen dolgoznék egyetem mellett, szóval releváns szakmai gyakorlatot mindenképp akarok szerezni.



febr. 5. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bsc-d van? Ha valami gazdasagi, azzal is tudsz szerintem talalni marketinges allast. En nem fizetnek ki 4x fel milliot egy marketing msc-ert.
febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem gazdász alapképzésen tanultam.

Jobb elhelyezkedési lehetőség miatt mennék tovább GTK mesterre.

Volt pár gazdász tantárgyam és kreditelismeréssel felvételizhetnék marketing mesterre.

febr. 5. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!