Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék a Debreceni Egyetem...

Szeretnék a Debreceni Egyetem orvosi diagnosztikai analitikus szakára jelentkezni. Mégis hogyan tudnám összegyűjteni azt a 380 pontot?

Figyelt kérdés
Hiába számolgatom, hiába emeltezek 2 tantárgyból nem jön ki a 380 pont, pedig felsőfokú nyelvvizsgám is van és 4,5 a tanulmányi átlagom.

febr. 6. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem, ahogyan neked sem sikerül ilyen eredményekkel másnak sem fog kijönni...automatikusan, hozza magával hogy lentebb fognak menni a pontok. én arra tippelek, hogy ilyen laza 20 ponttal lentebb fognak menni a pontok, a kevésbé felkapott szakoknál, ahol nem szaggatják a hámot az emberek, hogy biztosan megszerezzék a minimum pontot, még úgy is, hogy ebben az évben sokkal nehezebb. Thetát pl pszichológián és az orvosin biztos, hogy maradnak a pontok.
febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
A régi számítással nézd meg. Úgy nem olyan vészes 380 pontot szerezni. Ha azzal megvan, akkor a mostanival is határon belül leszel. Más lesz a ponthatár, nyugi!
febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!