Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek mennyi pontja van a...

Kinek mennyi pontja van a felvi szerint?

Figyelt kérdés
Ki mire jelentkezik és jelenleg mennyi pontot ír a felvi?

febr. 6. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Érettségik nélkül nem tud pontot számolni a felvi, márpedig a felvételizők többsége majd csak májusban fog vizsgázni. Inkább június végén tedd fel ezt a kérdést, akkor több értelme lesz, bár akkor se sok.
febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem jelenleg 420 (2 éve érettségiztem), de mivel pszichológiára fogok jelentkezni, ez sem elég, menni fogok májusban is.
febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%

Attól függően, hogy hogyan sikerül a földrajz emeltem (mivel duplázom a pontomat). Ha 90%-os vagy jobb akkor 460 vagy több pontom lesz (max. 480).


Mivel nemzetközi gazdálkodásra megyek ezért nincs kötelező érettségi tantárgyam.


Ha valamiért mégis váltanék szakot és nem lenne jó az angol+föci páros, akkor javító vagy szintemelő érettségit tennék jövő év végén.

febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit késtem a válasszal, de:

A most meglévő előrehozott érettségikkel, nyelvvizsgával, egyebekkel már megvan 385 pont, és ha minden jól megy, minimum 415 pont lesz a végeredmény :) És neked, kérdező?

febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
^ Azt elfelejtettem írni, hogy kereskedelem és marketing a cél
febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!