Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha be iratkozást követően...

Ha be iratkozást követően változik a mintaterv engem az nem érint?

Figyelt kérdés

2021-ben íratkoztam be az egyetemre

2022-től van úgy mintaterv, amiben szerepel olyan óra is ami az én órarendemben nem szerepel(t)



Magyarul:

nálunk fix órarend van, azokat a tárgyakat kell felvenni amik abban szerepelnek.

Nekem a tavalyi 4.féléves órarendben nem volt xy óra de a mostani 4. féléves órarendben van xy. Akkor azt nekem ha jól gondolom nem kell felvenni és "megúsztam"?

Azt nem tudom, hogy akkor a kreditek hogyan jönnek ki?

Mivel órát el "nem töröltek" Ergo nekik több kredit/ óra van.

Engem ez nem is zavar, csak az ne legyen, hogy államvizsga előtt szólnak, hogy jaaa még kéne az xy tárgy is...


febr. 8. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a tanterv számít amikor kezdted
febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2015-ös van nekem a neptun-ban mintaterv
febr. 8. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked NEM változik, ha változtatnak a mintatanterven, az csak az újonnan felvetteket érinti.
febr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát nekem aki 2021ben iratkoztam be marad a 2015ös terv

Az új 2022es pedig onnan indul tehát akik abban az évben iratkoztak be rájuk vonatkozik... Szuper


Köszönöm


Amikor beiratkoztam kellett volna a diploma, időközben azt eltörölték, ez mindenkire vonatkozik, visszavonásig?

febr. 9. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!