Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE GTK-ra 2 idegen nyelvből...

ELTE GTK-ra 2 idegen nyelvből érettségizni?

Figyelt kérdés

Most felvételizek, és az elte volt eddig a cél. A felvi.hu szerint lehet oda 2 idegen nyelvből érettségizni, zölddel be is jelölhető illetve a pontot is kiszámolja, nincs hiba.

De amikor az elte gtk saját pontszámító kalkulátorába írom bele az összes adatot, azt írja hogy ötödik választott tantárgy nem lehet idegen nyelv.

Akinek van tapasztalata az tudna segíteni hogy melyik a helyes?



febr. 11. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelműen le van írva:

[link]

"AZ ÉRETTSÉGI BIZONYÍTVÁNYBAN SZEREPLŐ VIZSGAEREDMÉNYEK KÖZÜL ÖTÖDIKKÉNT FIGYELEMBE VEHETŐ ÉRETTSÉGI VIZSGATÁRGYAK LISTÁJA

Informatika, digitális kultúra, második idegen nyelv..."

febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(Első vagyok.)

De a kalkulátort is megnéztem. Ha az "idegen nyelv érettségi pontot adó tárgyból (második)" opciót választod, akkor nem jön elő a hibaüzenet.

febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, rájöttem hogy nem görgettem le eléggé
febr. 12. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen Okes
febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!