Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ebben az esetben is meg kell...

User738294926 kérdése:

Ebben az esetben is meg kell jelölni, hogy jelenleg még felsőoktatási intézményben tanulok?

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezem egy egyetemen, azért passzív mert nem jött be és most szeretnék váltani és szeptemberben egy új képzést kezdeni másik egyetemen. Viszont ha megjelölöm, hogy jelenleg van jogviszonyom, akkor csak azt a lehetőséget tudom választani, hogy "oklevelemet várhatóan a felvételi eljárás évében szerzem meg". Ez azért nem jó, mert a felvételi után én szeretnék kiiratkozni a jelenlegi egyetememről. Ilyenkor mi a teendő?

febr. 14. 18:31
 1/3 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. Be akartam írni, de a választható lehetőségek miatt így nem fogom.
febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont így jártam, nem írtam be végül. Ti mirőlentek át mire?
febr. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A BGE ker.mark.-ot hagyom ott, pocsek:)
márc. 3. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!