Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan és hol tudok angolból...

Hogyan és hol tudok angolból emeltezni?

Figyelt kérdés
Nem most érettségiznék, csak angolból szeretnék utólag és emelt szinten. Most már Budapesten lakom, de előtte vidéken laktam és érettségiztem, akkor megmondták, melyik másik gimnáziumba kell átmenni érettségizni, de így, hogy nem vagyok gimnazista, ez hogy zajlik? Én választom ki, melyik gimnáziumba jelentkezek, vagy ennek mi a menete és a határideje, ha még aktuális?

febr. 14. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez vonatkozik rád:

"Érettségi vizsgajelentkezés menete érettségi bizonyítvánnyal rendelkező, tanulói jogviszonyban nem álló vizsgázók esetében"

febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Én választom ki, melyik gimnáziumba jelentkezek, vagy ennek mi a menete és a határideje, ha még aktuális?"

Jelentkezel kormányhivatalban, vagy felkeresel egy gimit, hogy segítenek-e jelentkeztetni kb ennyi

febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ma van a határidő. Sikerült?
febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na sikerült?
febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem jelentkeztem végül, szóval reménykedek csak
febr. 19. 06:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jelentkeztél, akkor miben? :DD
febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy felvesznek a kinezett szakra, vesztartalek lett volna a plusz erettsegi, egyebkent ELVILEG anelkul is megvagyok, ebben remenykedem, hogy valoban igy van
febr. 20. 06:30
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem jelentkeztem végül, szóval reménykedek csak"

"Ha nem jelentkeztél, akkor miben? :DD"

"Hogy felvesznek a kinezett szakra"


Jelentkezés nélkül tuti, hogy nem vesznek fel oda, amit "kinéztél", az kevés. :D

febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A plusz emeltre nem jelentkeztem, nem ertem, mirol van szo.. megkaptam a valaszt egyebkent, szoval koszi
febr. 21. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!