Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megéri angolból...

Szerintetek megéri angolból emeltezni ha a próba érettségijeim 55-60% körül vannak?

Figyelt kérdés
Csak az íráskészség és az olvasott szöveg)

2020. okt. 16. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
A közép vagy az emelt? Ha az emelt ilyen, akkor edzz rá és simán megéri. Ha a közép, akkor inkább ne.
2020. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Emelt :)
2020. okt. 17. 00:42
 3/7 A kérdező kommentje:

65 70 % is előfordul tényleg a szövegtől és témától függő

Igazábol az íráskészség megy a legnehezebben és nem tudom hogy tudnék rá készülni:(

A levélírás az jól megy nagyon a hallgatással sincs gond)

Valakinek valami tippe o hogy keszult ra?:)

2020. okt. 17. 00:48
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából nekem a többletpont miatt lenne lényeges ami 45%tól kapható meg azalatt meg még nem teljesítettem egyszer sem, mégcsak 53alatt sem (az lett a legrosszabb íráskészségem)

De ugye az egyik felhúzza a másikat ezért annyira nem parázok)

2020. okt. 17. 00:51
 5/7 A kérdező kommentje:
A liseningem 75-80
2020. okt. 17. 00:52
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Így nyugodtan emeltezz, de készülj is sokat. A problémás részekre ügyelj különösen, de a jókat se hanyagold el. Csináld végig az összes előző emelt érettségit. Ha azok elfogytak, néhány ezer forintért lehet kapni érettségifeladatokra hajazó feladatsoros könyveket. Azokból is oldhatsz.
2020. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most akkor mi van? Melyik rész mennyi szokott lenni? Írd le külön-külön.
2020. okt. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!