Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik oktatási intézmény,...

Melyik oktatási intézmény, szervezet tart olyan Szociális gondozó és ápoló tanfolyamot, ami pár hónap alatt megszerezhető?

Figyelt kérdés

Van már tapasztalatom, mert Ausztriában ebben dolgoztam, egészségügyi Főiskolán végeztem itthon, de nem ápoló végzettségem van emiatt itthon nem dolgozhatok benne, amíg le nem teszek egy ilyen tanfolyamot.

Mivel a főiskolán bőven tanultam latint, anatómiát, ápolástant és évekig dolgoztam házi betegápolásban, azaz Pl. gond nélkül meg tudok fürdetni egy ágyban fekvőt feleslegesnek érzem egy 11 hónapos vagy még hosszabb tanfolyam elvégzését.

Lehetőleg online elméleti oktatás érdekel.



febr. 16. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Házi betegápolás és gondozás - 2 hónap.

[link]

febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!