Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a vélemények a szakképzési...

Mik a vélemények a szakképzési centrumok által szervezett ingyenes felnőttoktatásokról?

Figyelt kérdés
Esti tagozat, délutáni és hétvégi oktatás. Ad használható készségeket? Valami programozás félén gondolkodom, első szakmám lenne. Eddig teljesen más körben vállalkoztam, de ennek leáldozóban.
jan. 14. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én fodrász képzést néztem anno náluk, de nekem kellett volna magamnak a teljes gyakorlatot megszerveznem, helyet találnom és nyilván fizetnem, mert ki az a hlye, aki ingyen kínlódna egy tanulóval, szóval nekem nincs jó véleményem róluk, mivel xart sem adnak, csak vannak.

Egy gyakorlati szakmánál pont a gyakorlat lenne a fontos és pont azt nem biztosítják. Akkor minek vannak ?!


Szerintem fel kellene szántani mindent, aztán sóval behinteni.

jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasonlóra számítottam... 🙃

Welcome to Hungary!

jan. 15. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!