Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy kéne készülni az érettség...

Hogy kéne készülni az érettségire?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, én készülök, sőt! Szerintem az átlagnál jobban állok! De most így észre vettem a módot, ahogy ezt sikerült elérjem!

Hazaérek és kb. 3kor leülök a székembe és vagy 9ig körmölöm a tételeket! Tehát ez szerintem nem normális! De akkor mégis, hogy kéne? Annyi minden van, pedig már például emelt töriből is csak azok a témakörök vannak hátra amiket még a suliban sem vettünk (alig pár témakör)!

De valahogy mégis itt hervadok a széken!

Én ezt nem akarom, elegem van!



febr. 20. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Én írásbelire nem készültem, mivel kb logikával meg lehet oldani az egészet. Szóbelikre pedig átolvasgattam a tételeket, de ott is annyi segédanyag van, hogy simán lehet hozni egy legalább 4es szintet minimális tanulással.
febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a motivációdat vesztetted?
febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző évek feladatait nézd át, szóbelire később készülj
febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A szóbeli még ráér, de amúgy vegyél ilyen kidolgozott tételes könyvet, kb 3-5 ezer forint, én is olyanból tanultam, sok időt megspóroltam így.

Írásbelire nézd át a gimis könyveidet, meg az előző évek feladatsorait.

febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A terv az ötös érettségi! A tételek alatt nem feltétlen a szóbelit értem, csak így hívok mindent, de igazából ha a szóbelit is nézem, azzal is készülök!

Megvannak a könyvek!🥰 Csak sajnos én úgy szeretek tanulni, hogy leírom a dolgokat😂 elég időigényes!

Valamint biztos, hogy motivációm vesztettem! Érzem, hogy 18dik életévemre kiégtem, de nem baj! Irány az egyetem!😂

febr. 20. 21:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly érettségiztem. A "száraz" tanulás mellett iktass be más tanulási módszereket, pl.: tanulókártyák, youtube videók (tanár ajánlotta töriből a Bornemissza Péter gimnázium videóit, abból jegyzeteltem). Néha állj fel, szellőztess ki, igyál egy pohár vizet stb. Törekedj arra hogy ne legyen monoton. Kitartást! :)
febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Két tixtox videó között leteszed a hátsód és tanulsz.
febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Érted a kérdést? Mert erősen úgy fest, hogy nem! A kérdésem pont arra irányult, hogy hogy legyen időm tanulás mellett egy két tixtox videót is megnézni!
febr. 21. 10:59
 9/13 anonim ***** válasza:
3%
Hát, ha arra fordítanád, akkor inkább nem mondom meg...
febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg olvasnék egy regényt okoska!🥰🥰🥰🥰
febr. 22. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!