Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti felsőoktatási ösztöndí...

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj ezzel a tanulmányi eredménnyel járhat?

Figyelt kérdés

Jelenleg alapszakos nappali tagozatos hallgató vagyok az egyetemen második félévben.


Az előző félévben a kumulált átlagom 4,2 volt, és részt vettem TDK-n, ahol III. helyezést értem el.


Most a második félévben is részt fogok venni egy újabb kutatási témával a TDK-n, és ha a második félévet lezárják, meg lesz az 55 kreditem (ettől jóval több lesz).


Szerinted ilyen esetben járhat a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj?


febr. 23. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A TDK sok pontot ér, úgyhogy akár be is juthatsz, ha nálatok egyébként nem jellemző a magasabb átlag / TDK részvétel.
febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ennyiért nem kapnál.
febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi szükséges hozzá?
febr. 23. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 6.5ös átlaggal, és egy OTDK 3. helyezéssel kaptam meg, úgy hogy még volt sok szakkollégiumi, demonstrátori és kutatási tevékenységem. És rajtam kívül még 1 ember kapta meg a karon.



De persze add le, és majd meglátod mi lesz. Veszteni nem vesztesz vele.

febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekunk a felhivasban minimum 4,5 tanulmanyi eredmenyt kertek, (ELTE) igy szerintem 4,2 atlag keves lehet.
febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Ez akkor egyetemtől is függ?
febr. 25. 10:28
 7/7 anonim ***** válasza:
A hivatalos felhívásban részletesen le van írva. Én akartam pályázni,de 4,47 volt az átlagom és emlékszem mérgelődtem is. Az egyetemed (vagy az előző évi kiírás) jó alap lehet
febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!