Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Szechenyi Egyetemre szeretne...

Norbert czverkum kérdése:

A Szechenyi Egyetemre szeretnek bekerulni hogyan van ra lehetosegem?

Figyelt kérdés
Ha esetleg onkoltsegesre mennek akkor annak mennyi az osszege? Kell ahoz egy meghatarozott pontszam? Hameg viszont osztondijasra lenne lehetosegem akkor azt en donthetem el hogy kell e nekem az osztondij avagy egy bizonyostanulmanyi atlagra van szuksegem? Jo lenne ha valaki le tudna nekem vezetni szakazeruen mindezeket.

#egyetem #iskola #informatikus #tanulmány #Szechenyi egyetem gyor
márc. 2. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Felvételizni kell. Jelentkezhetsz egyszerre államilag finanszírozott és önköltséges képzésre is. 2024-re viszont lezárult a jelentkezési időszak, már csak pótfelvételire van lehetőség.
márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ennek nem tudsz magad utána nézni, akkor semmi keresnivalód az egyetemen. Ott komolyabb problémák is lehetnek, senki nem fogja majd a kezedet fogni.
márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!