Apolo kepzes majd muteti szakaszisztens tovabbkepzes vagy mentoapoloi? Nokent!

Figyelt kérdés
Apoloi munka nem annyira erdekel viszont csak igy lehetek muteti szakaszisztens..mentoapoloi erdekelne a legjobban de azt olvastam hogy noket nem akarnak felvenni,gyerek mento kocsiba vagy SBO-n se dolgozhatnek mentoapoloival nokent?

márc. 2. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szükséges szakmai előképzettség a műtéti szakasszisztens képzéshez. Az alábbi oldalon az A csoportot nézd!

[link]

márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb városokban szerintem fel fognak venni mentőápolóként. Valóban hátrányt élveznek így kisebb vidéki állomásokon nem igazán találni női kollégákat. Nálunk is 14 kolléga közül egy nő sincs.


Viszont Nyíregyházán, Debrecenben, Pesten pl már fixen van női kolléga és még ezen kívül valószínűleg sok helyen. Érdeklődni kell aztán hátha. Ahol üresedések vannak oda úgyis felvesznek.

Sok sikert!

márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Győri vagyok:)

Arra gondoltam vegul hogy elvegzek egy mentoapoloit utana leraknek egy muteti szakaszisztenst aztan meglatom hova vennenek fel szivesebben.Erettsegi utan nem raknam le egybol a muteti szakaszisztenst,mind ekeppen szeretnek egy egeszsegugyi szakmat elotte:) Meg ha jol tudom igy kevesebb ido lenne a muteti szakaszisztens,plusz pont:D

márc. 2. 12:25
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Meg mindig “ervenyes” hogy 160centinek meg kell lennie nokent ha mentoapolo akar valaki lenni? 158cm vagyok
márc. 3. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 Dehogy. Nincs ilyen kikötés. Pont ma dolgozom és reggel volt egy esetünk ahova jött segélykocsi és egy fiatal alacsony csajszi szállt ki belőle, ő fixen nem volt 160cm.


Én magas vagyok, 187 centiméter de nagyobb átok ez mert nem tudok rendesen kiegyenesedni a kocsiban mert a belső tetőtér súrolja a fejem.

márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lehet, hogy off, de a műtéti szakaasszisztens képzéssel szemezgetek és az érdekelne, mennyit lehet átlag keresni, illetve milyen beosztásban? :/
márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!