Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt érettségi földrajzból?

Emelt érettségi földrajzból?

Figyelt kérdés

Szép délutánt!


Most vagyok 11.-es , a választott érettséginek a földrajzot választottam. Azt szeretném kérdezni , hogy milyen belőle az emelt? 2 emelt érettségit tervezek írni, az egyik az angol lenne, a másiknak a földrajzot választanám .

Hoztam egy olyan döntést , hogy ősszel tenném le a föcit és az angolt is. Az a kérdésem hogy feltudok készülni az emelt földrajzra egy nyár alatt tanárral? Jó lenne írni minimum egy 70%ot .

Aki tapasztalt ebben a témában az kérlek írja le a véleményét , mit ajánl nekem? Sikerülhet? Hogy készüljek fel?

Nagyon megköszönném a válaszokat, a privátokat is :))



márc. 3. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Délután írtam, csak elfelejtettem akkor elküldeni (: .


* Szép estét!

márc. 3. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha odateszed magad a nyáron, és jó a tanárod, szerintem sikerülnie kell a legalább 70 százaléknak. Ennél hasznosabbat nem tudok írni, közvetlen tapasztalatom nincs.
márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanár sem kell, töltsd le az összes emelt érettségit visszamenőleg ami elérhető, legyen az őszi vagy tavaszi, mindegyiket oldd meg. Sok az ismétlődő feladat, típusok, stb. Ha jól begyakorolod, élesben minden nagyon otthonos lesz.
márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sima, a földrajz amúgy is egy menő tantárgy.

Amúgy ha megkérdezhetem, milyen irányban akarsz továbbmenni? Mert én is érettségiznék földrajzból fizika helyett, de nem látom hol használnám

márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!