SOS hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
Bukasra állok matekból (is) így nagyon kéne a jó jegy, írtam egy 4 oldalas szorgalmit, mikor be akartam adni visszaadta a tanár hogy beszéljem meg azzal a másik diákkal aki még bevallalta ezt hogy neki mikorra lesz kész, mert hogy 1 órán akarja hogy mindketten előadjuk az osztaly előtt de én szégyenlős vagyok előadni és kicsit furán érezném emiatt ráírni mert ellenkező nemű..következő héten próbáljam meg még egyszer beadni mintha mi se történt volna hátha elfelejti a tanár és elfogadja?
márc. 7. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellős vagy, és nem mersz beszélni a diáktársaddal? Azt nem szégyelled, hogy bukásra állsz? Szedd össze magad, csináld, amit a tanár mondott!
márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!