Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szakdolgozat bírálata...

A szakdolgozat bírálata hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Május másodika a beadási határidő, addigra be kell adni elektronikus formában és lespirálozva is, de innentől kezdve várhatóan mennyi idő mire az opponens elvégzi a bírálatot, valamint honnan fogok értesülni a bírálat eredményéről?
márc. 11. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Annyi ideje van az opponensnek amennyi a hivatalos tájékoztatóban szerepel. Jelen esetben fingom nincs hogy ahova jársz ott mennyi az annyi, mert se egyetemet se szakot nem sikerült leírnod... nekem kb 10 nap alatt értékelték le, beírták neptunba az érdemjegyet (az esetemben jeles természetesen) plusz azon az online egyetemi felületen ahová feltöltöttem a dolgozatot ott tudtam elolvasni a szöveges értékelést (esetemben természetesen csupa pozitív gondolatot).
márc. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!