Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom mit csináljak,...

Nem tudom mit csináljak, szerintetek váltsak sulit vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
Programozónak tanulok egyetemen 4 éve, most végeznék májusban, de annyira nem szeretem csinálni és mellesleg nem is annyira megy ahogy kéne. Ha feladom most, akkor buktam 4 évet és kereshetek másik szakmát, az még 2-3 év tanulás, fizetős képzés, mellette dolgoznom kell valamit. Vagy mit csináljak? Autóvillamossági szerelőre gondoltam helyette, mert az érdekel és szeretném is csinálni. Amikor elkezdtem a mostani sulit, akkor még szerettem a számítógépeket, plusz nem tudtam, hogy mit csináljak helyette, ha nem azt. Nagyon nem tudom mit csináljak. Kérlek segítsetek.
márc. 12. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen fejezd be, mert ha nem, akkor első körben fizetési kötelezettséged keletkezik. Másrészt meg, mégis csak lesz egy diplomád.
márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Március közepe van. Másfél hónappal a cél előtt eldobnal mindent? Ez elég meredek, pedig én már semmin se szoktam meglepődni. Csináld végig és utána jöhet a lóvét cél.
márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus pszichés blokkolás.


A pszichológia szigorlaton történt velem, hogy nagyon kacifántos tételt húztam. Visszaadtam, hogy majd jövök pótszigorlatra. Azt mondta, hogy jól van, ez pánik, kimondtam, de most akkor üljek vissza, kezdjek hozzá a vázlathoz, mindent írjak le, ami eszembe jut.


Levezetett két másik vizsgázót, aztán elkezdte alapkérdésekkel, s némi kacskaringókkal úgy eljutottunk a tételem kifejtéséhez, hogy észre sem vettem, mindenre jó válaszokat adtam. Azt mondta mosolyogva: Na, ugye?


Szóval uccu neki! Most már a véghajrá jön, lesz, ami lesz, nem dobod ki a 4 évedet a kukába, azt a sok időt, pénzt, kínlódást meg főleg, amit belefeccöltél. Mégiscsak tanultál, hát azt tessék oklevéllel elismertetni! Fog az menni!👍👍👍

márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp fejezd be bármennyire úgy érzed most,hogy nem szeretnéd.Beletettél 4 évet,néhány hónap múlva a kezedben a diploma érte,ha összeszeded magad.Semmit nem veszítesz,ha megcsinálod.Maximum nem használod,de akkor is ott van,több mint a semmi.Amúgy sosem tudhatod mikor veszed hasznát és az önéletrajzba is jó pont.

Nem is értem,hogy ez miért kérdés már ilyen helyzetben.

Tanulni utána is tanulhatsz mást 6 évet finanszíroz az állam,marad 2 éved.

márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!