Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem elég szigorú a nyelvtanáro...

Nem elég szigorú a nyelvtanárom! Váltsak vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy új nyelvtanárom van és nem elég szigorú már pedig nekem az hatásos,szinte mindig nekem kell cseszegetni hogy legyen már szigorúbb és adjon több házit és ne nézzen el dolgokat nekem.Emberileg jól kijövünk és jól magyaráz ha valamit nem értek,de nem elég szigorú!

Már párszor rászóltam hogy legyen kedves legyen kicsit keményebb,de nem....

Mit csinálnátok?


2011. aug. 3. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha magán, akkor beiktathatsz addig mással nyelvórákat. Közben nem kell azért elbocsátani. Ha találsz számodra megfelelőbbet, akkor pá. Ha nem, akkor próbáld őt tovább puhítani, esetleg elmagyarázni, miért van szükséged a keményebb igénybevételre.
2011. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!